• Přístupové a protipožární systémy

Přístupové a docházkové systémy

Intelektro s.r.o.​​​Přístupové systémy jsou určeny pro elektronickou kontrolu vstupu do objektů, domů, firem, škol, úřadů, hotelů, místností, identifikaci osob, průjezdů vrátnicí, vjezdů do garáží, parkovišť ap.

Přístupové systémy obsahují zabudovanou aplikaci pro kontrolu vstupu, správu systému, uživatelské nastavení a hlášení událostí. Jsou standardně vybaveny Ethernet rozhraním a tudíž je velmi jednoduché připojit systém k internetu a i na dálku nastavovat oprávnění přístupu do objektů, přidávat nové osoby, monitorovat vstupy do objektu a mnoho dalších funkcí. Nemusíte nic instalovat, není zapotřebí žádný speciální software, pouze standardní web prohlížeč.

Pro elektronickou kontrolu a evidenci vstupu do prostor, kam má povolen vstup či vjezd určitý okruh osob, jsou dveře, brány či jiné vstupní prostory osazeny bezkontaktními čtečkami identifikačních karet nebo biometrickými čtečkami otisků prstu. Čtečky (snímače) mohou být buď jen na straně vstupu do objektu, nebo i u východu. Tyto vstupní čtečky (snímače) jsou připojeny do kompaktního přístupového systému. 


Elektronické protipožární systémy (EPS)

Intelektro s.r.o.​​​EPS se instalují pro signalizaci vzniku požáru v objektu zákazníka. Systémy EPS sestávají, podobně jako EZS, z centrální řídící jednotky (ústředny) s dostatečným počtem smyček pro připojení hlásičů, systému čidel a hlásičů požáru a kabeláže. Nejčastěji dodávaným systémem EZS jsou produkty firmy Micronix.

Implementace elektronického protipožárního systému (EPS) zahrnuje

  • Odborné konzultace a poradenství 
  • Vytvoření projektu
  • Dodávka a instalace systému
  • Záruční a pozáruční servis


 

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.